Sevgiliyle whatsinmybag – Evde sıkılmaca

Tatilden döndüğümüzden beri, arkadaşlarla görüştük işleri hallettik derken bugün sevgiliyle evde nihayet dinlenebildik. Gel gör ki dinlenmek bize pek yaramıyor, sıkıntıdan whatsinmybag furyasına biz de katılalım dedik. Neyimiz eksik!

kedinincantasi
Bu çanta renklerden ve içerikten anlayacağınız üzere benim çantam. iPhone’u fotoğrafa koymayı unutunca akıllı sevgilim kulaklığı kitaba bağlamış. Pek manidar olmuş tabi. Kitap da Banana Yoshimoto’nun Kitchen adlı kitabı, zamanında burada yazmıştım, bu aralar tekrar okumayı planlıyorum. Olur da iPad’in şarjı biterse diye yanımda geziyor o da. Diğer her şey gayet hatunsal göründüğü üzere. O bebek gibi görünen şey de parfüm. Yanında bebek mi taşıyorsun bu yaşta diyecek olanlarınız varsa eğer…

Gelelim sevgilinin çantasına…

sevgilinincantasi
Adamın çantası bile düzenli! Şimdi tekrar bakarken farkediyorum, erkek olsam kesinlikle böyle bir çantaya sahip olurdum sanırım. Sadece daha dağınık olurdu galiba. Bir de iPad kılıfı turuncu yerine siyah olurdu! Yok mu bu furyaya katılan? Çok eğlenceli gerçekten, insan şaşırıyor!

P.S. Arada sırada eğlenceli postlar da girmek lazım. Oldukça konsept dışı olsa da bir adet post oluversin canım. Bir de, tatil modundan çıkamadık hala ve hazır çıkamamışken hadi geri dönelim kumsallara ne işimiz var İstanbul’da dedik. Ayvalık’ta olacak olanlarınız varsa bana bir mail atın. Belki denizde kitap konuşuruz.

Menüye dön