Yılbaşında kitap severlere ne alınabilir?

Ben yeni yıla girerken sevdiklerimin hepsine kitap almaya karar verdim. Önceki yıllarda herkesin zevkine göre hediyeler almaya özen gösterirdim ancak şimdi hem piyasaya hem de kendilerine yararlı olabilecek harika kitaplar seçeceğim.

kitapAncak herkes kitap okumuyor… Evet ama yine de kitap olmasa da kitaplarla ilgili hediyeler alabilmek mümkün. Hem belki teşvik de etmiş oluruz insanları okusunlar diye. Okuyanlara zaten isteyip de bir türlü alamadıkları kitapları almak şahane olur. Yok benim daha okumadığım birsürü kitap var diyenlere de çok cici işe yarar aksesuarlar alınabilir.

Kitap şeklinde bir kutu var efenim. Pek bir şirin. Bu linkten inceleyebilirsiniz. Kitaplıkta da çok hoş durabilir.

bun designINBS0040 2

Benim en çok sevdiğim hediye olasılıkları arasında ise kitap şeklinde laptop çantası var. İhtiyacım olmadığı için almıyorum ama ihtiyacım olsaydı bundan başka bir laptop çantası düşünmezdim. Bu linkten inceleyebilirsiniz.

kitap laptop cantasiSD0020 3

Bir de tabii olmazsa olmaz kitap destekleri var. Aman işte tutsun bana yeter kafasında değilseniz tasarımları sevimli bir iki tane edinmek gerek. Buınları da bu linkten inceleyebilirsiniz.

kitap destegi10311Bir de böyle şahane bir lamba var ancak hem stokta kalmamış hem de biraz pahalıca. Ama buna benzer bir hediye de çok yerinde olabilir. Buradan detaylıca incelenebilir.kitap lambasifod friends suck uk book rest lamp 04

Sizin de görüp “Bu şahaneymiş!” dediğiniz hediyelikler varsa görmek isteriz. Ama en önemlisi bu sene kendinize ne alacaksınız? Ben kalınca bir kitap alacağım sanırım. Öneriniz var mı?

Menüye dön