Yaşasın Orgazm – Dorian Solot, Marshall Miller

Yaşasın Orgazm, evli ve aynı zamanda seks terapisti bir çift olan Dorian Solot, Marshall Miller tarafından yazılmış oldukça eğlenceli ve bilgilendirici bir kitap. Özellikle kadınlar için yazılmış olsa da çoğu erkek de okuyup birçok ders çıkarabilir. Hatta kitabın bazı kısımları sadece erkekler okusun diye yazılmış. En başından erkekler de okusun diyeyim de rahatlayayım. Bazı durumlarda bu rehber size daha çok yardımcı olacak.

Yaşasın Orgazm

Yaşasın Orgazm!

Cinsellik ülkemizde de dünyada da hala çok ayıplanan, bir türlü üstesinden gelemediğimiz bir “problem”. Dolayısıyla özellikle kadınların orgazm olamayışı, ne yapmaları gerektiğini bilmeyişleri üzerine yazılmış bir kitap bu. Mastürbasyondan ilk kez sevişmeye, straightten lezbiyen ilişkiye kadar birçok durumu kapsamlı bir şekilde ele alarak, tatlı bir dille neyin ne olduğunu anlatmışlar. Özellikle mastürbasyon üzerine olan bölüm hayli kapsamlı. Orgazm olmak için biriyle birlikte olana kadar beklemenize gerek yok mesajını çok iyi veriyorlar. Seks oyuncaklarından prezervatiflere, pozisyonlardan g-noktasna kadar her şeyi bulabilirsiniz bu kitapta. Artık kulaktan dolma bilgilere ya da arkadaş tavsiyelerine pek ihtiyacınız olmayacak. Konusunda uzman bu evli çift orgazm hakkındaki tüm sorularınıza yanıt verebilir. Tüm kadınlar bir yana özellikle genç kızlara öneriyorum. Seks konusunda bilinçli olmak gerçekten çok önemli ve bu kitap gerçekten çok keyifli. Keyifle okuyun!

Yaşasın Orgazm

Kitabın tanıtım yazısı aşağıda, almak için de buraya: Dorian Solot, Marshall Miller – Yaşasın Orgazm

İster bininci orgazmınızı kutluyor olun,
ister ilk orgazmınızı arıyor olun,
ister bu konuda kız arkadaşınıza ya da eşinize moral veriyor olun,
hepimiz aynı şeyi düşünüyoruz: Orgazmı seviyoruz!

Yakın bir arkadaşınızla bu konularda sohbet ettiğinizde nasıl eğleniyorsanız, Yaşasın Orgazm’ı okurken de öyle eğleneceksiniz. Üstelik bu kez arkadaşınız çoğu sorunun yanıtını biliyor:

Cinsel birleşmeyle orgazm olmanın yolları – ayrıca çoğu kadının neden bu yolla orgazm olamadığı,
G-noktasını bulma yolunda yönlendirmeler,
İlk orgazmınız için ayrıntılı öneriler,
Daha iyi oral seks için öneriler,
Çoklu orgazm dalgalarına dair tüyolar,
Kadın boşalmasına dair gerçekler,
Vibratörler, seks oyuncakları, piercingler ve daha başka pek çok konudaki sorularınıza yanıtlar,
Lezbiyen, biseksüel, queer kadınların orgazmlarına dair birinci ağızdan tanıklıklar,
Kadınlara haz vermenin yolları üstüne erkeklere yönelik bir bölüm, ayrıca her bölümde partnerlere tüyolar.

Pek çok konuda olduğu gibi, cinsellik hakkında da konuşmama hastalığına tutulmuşuz. Tahminlerle, meraklarla, bildiklerimizle, bildiğimizi sandıklarımızla ve bilmediklerimizle, fikir bile yürütemediklerimizle birlikte yaşayıp gidiyor, görünmez sorunlarımızla biz de görünmez oluyoruz. Her şeyden önce kendimizi görmek için belki artık daha açık konuşmak gerekiyor.

Menüye dön