Jim Butcher – Hayalet Tehlikesi

ÜKG blog turunda bu hafta Jim Butcher’ın serideki üçüncü kitabını yazıyoruz. Hayalet Tehlikesi,  blog turu kapsamında Dresden Dosyaları serisinin yazdığımız son kitabı olacak.  Sizi bloglarda değişik başlıklar bekliyor!

Jim Butcher - Hayalet Tehlikesi

Bu kitapta Harry Yok Diyar ile fazlasıyla içli dışlı oluyor. Öldürülen eski düşmanların hayaletlerini ve yeni kahraman Michael’ı çok seveceksiniz emin olun. Bir de tabi, Harry’nin aşk hayatı renkleniyor. Bir büyücü ne kadar normal bir hayat yaşarsa (!) ilişkisi de o kadar normal. Kitabın tanıtım yazısı aşağıda, almak için de buraya. Keyifle!

Jim Butcher Hayalet Tehlikesi

Harry Dresden kariyeri boyunca pek çok ürkütücü düşmanla karşılaştı. Dev akrepler. Seks düşkünü vampirler. Psikozlu kurtadamlar. Eh, Chicago telefon rehberine kayıtlı tek profesyonel büyücüyseniz böyle şeylerle yüz yüze gelmeniz gayet normal.
Ne var ki, doğaüstü hafiyemiz Harry bu sefer daha önce hiç şahit olmadığı bir durumla karşı karşıyaydı: küplere binmiş bir ruh dünyası. İşkence görmüş, vahşi ve amansız hayaletler tüm Chicago’da akla hayale gelmeyecek sorunlara yol açıyorlardı.
Birisi -ya da bir şey- ortalığı birbirine katmak için onları kışkırtıyordu. Ama neden? Ve onca kurbanın Harry’yle bağlantısı neydi? Eğer hafiyemiz bunu tez zamanda çözmezse, kendisi de bir hayalet olacaktı…

Jim Butcher Hayalet Tehlikesi

Blog turu kapsamında kitapla ilgili diğer fantastik bilgileri aşağıdaki bloglarda bulabilirsiniz! Keyifle!

Zimlicious: Edebiyatta Büyücüler
Kitap Hayvanının Günlüğü: 10 maddeyle Harry Dresden
Kağıt Kız: Ön okuma
Kitab-ı Sevda: İki Dresden arasındaki fark
Kitap Esintisi:  Dresden Dosyaları
Sevgili Kitap: Alıntılar ve kitap çekilişi
Romancelolik: Okurların gözünden Dresden ve kitap çekilişi

Comments are closed.

Menüye dön