Entelektüelin Kutsal Kitabı

David S. Kidder & Noah D. Oppenheim tarafından yazılan Entelektüelin Kutsal Kitabı, bir sene boyunca her gün bir konu okuyabileceğiniz harika bir kitap. Günleri haftalara bölerek, her hafta 7 farklı konu hakkında bir sayfalık bilgiler veriyor. Tarih, Edebiyat, Felsefe, Matematik, Bilim, Din, Güzel Sanatlar ve Müzik konu başlıkları altında bu zamana kadar dünyayı bir şekilde etkilemiş, insanları arkasından sürüklemiş kişiler, olaylar ve kitaplar hakkında az ve öz metinleri akıcı bir dilde okumak gerçekten çok keyif verici.

Kendime görev edinip, okuduğum her konuyu, yarım saat bile olsa internette incelemeye başladım. Şimdiden okunacak kitaplar, dinlenecek şarkılar ve izlenecek filmler listelerim kabardı. Yaz da gelmişken kendinize bir iyilik yapın ve alın bu kitabı, bir de benim gibi  konunun üstüne giderseniz çok daha faydasını göreceksiniz emin olun. Sadece okusanız bile, her gün keyifle yeni birşey öğrenmenin zevki gibi bir duygu yok zaten.

David S. Kidder & Noah D. Oppenheim
Entelektüelin Kutsal Kitabı

Maya Yayınları‘ndan çıkan kitabın tanıtım yazısını aşağıda bulabilir, kitabı buradan satın alabilirsiniz. Şimdiden keyifli okumalar!

Yedi farklı alandan, her güne yeni bir konu!  Birer sayfalık Tarih, Edebiyat, Felsefe, Matematik, Bilim, Din, Güzel Sanatlar ve Müzik bilgileriyle zihninizi canlandırın, eğitiminizi tamamlayın ve kültürlü insanlar arasında hak ettiğiniz yeri alın.

Her biri kendi dalında uzman kimselerin rehberliğinde hazırlanan Entelektüelin Kutsal Kitabı, 7 farklı alandan 365 temel bilgi sunuyor. Her sayfasında senenin farklı bir gününe özel, ilgi çekici konulara yer vererek, okurlarına ciddi bir entelektüel birikim kazandırıyor.

Entelektüelin Kutsal Kitabı, Amerika’da çok satanlar listesine girmiş ve seri haline gelmiştir.

Kitaplık Kedisi iki şanslı okuruna bu kitabı hediye edecek! Facebook sayfamızı yoksa hala takip etmiyor musunuz? https://www.facebook.com/kitaplikkedisi

Menüye dön