Mutlu Yıllar!

Hepimize mutlu yıllar! 2020 hepimiz için huzurla ve sağlıkla geçsin! Bu sene de hayatımıza yenilikler katıp, değişikliklerden bolca keyif alalım. Elbette okumayı, dinlemeyi, izlemeyi ve öğrenmeyi de ihmal etmeyelim. En çok da kendimizi sevdiğimiz bir yıl olsun 2020.

Ben 2019’da her şeyin en kıymetlisinin evdeki huzur olduğunu daha iyi anladım. Evde sevgiyle hazırlanmış yemeklerin, dostlarla içilen kahvelerin yerini hiçbir şeyin dolduramadığını gördüm. Yürümeyi daha çok sevdim, gökyüzüne daha sık bakar oldum. Küçük bir gülümsemenin, sade bir merhabanın gücüne şahit oldum. Nefes almanın kıymetini, yoganın ne kadar önemli olduğunu tekrar tekrar keşfettim. Dolu dolu bir yıl geçti anlayacağınız.

Kitaplara gelirsek… Bu yıl 100 kitap okuma hedefimi tamamlamayı başardım. Goodreads‘e göre 105 kitap ve 24000’den fazla sayfa okumuşum. Hiç fena değil!

Siz 2020 üzerine düşündünüz mü? Okumak istediğiniz kitaplar var mı? Öğrenmek istediğiniz bir şeyler? Belki de sadece şahane müzikler keşfetmek peşindesinizdir?

mutlu yillar

Her sene olduğu gibi bu sene de Simon’s Cat videosu izlemeden olmaz. Hepinize mutlu yıllar!

Menüye dön