Mutlu Yıllar!

Hepimize mutlu yıllar! 2021 hepimiz için en başta sağlıkla, huzurla ve mutlulukla geçsin. Bu sene kendimize dönüp, neyin kıymetli neyin gelip geçici olduğunu daha net görebilir ve hayatımızı buna göre şekillendirebiliriz umarım. Bunun yanında bize iyi gelecek aktiviteleri teker teker keşfeder ve kendimize yeniden aşık oluruz belki, kim bilir?

2021

Geride bıraktığımız 2020 yılı hepimiz için zor bir yıl oldu. Dönüp baktığımda koca bir kaos görebiliyorum. Ancak biraz daha derine indiğimde bu yılı kitaplar sayesinde atlatabildiğimi anlıyorum. Aslını isterseniz, onlar olmasa nasıl atlatırdım düşünemiyorum bile. Ne zaman içim sıkılsa kendimi kitaplığımı karıştırırken buldum. Okuyup da çok sevdiğim kitapları hatırladım. Okunacaklar rafına göz atınca heyecanlandım. Sayfaların arasına saklanmış küçük notları, çiçekleri ve türlü sevimli şeyleri keşfettikçe gülümsedim. Kendime yaratığım bu dünyanın her şeye rağmen sağlam ve huzurlu olduğunu bilmek beni çok mutlu etti.

2021’de kitaplardan beklentim daha çok olacak. Bu yılı her şeye rağmen bir keyif yılı ilan ediyorum kendime ve kitap seçimlerimi de ona göre yapmayı planlıyorum. Belki daha çok çocuk kitabı okuyacağım, belki daha önce hiç okumadığım bir tür bende bağımlılık yapacak, henüz bilmiyorum. Tek bildiğim şey, kendimi iyi hissetmediğimde yine kitaplara sarılacağım. Umarım siz de size ne iyi gelecekse onu keşfeder ve kendinize huzurlu ve mutlu kalabileceğiniz bir alan yaratabilirsiniz.

2021

Her sene olduğu gibi bu sene de Simon’s Cat videosu izlemeden olmaz. Hepinize mutlu yıllar!

Menüye dön