Mutlu yıllar!

Hepinize mutlu yıllar! Umarım 2019 tüm endişelerinizden kurtulacağınız ve hoş değişikliklerle dolu bir yıl olur. Her sene olduğu gibi bu sene de bol bol okumayı, öğrenmeyi, gezmeyi, dinlemeyi ve izlemeyi ihmal etmeyiz umarım. Ama en çok da kendimize odaklanıp, bol bol huzurlanırız diye umuyorum.

2018 benim için hayli değişik bir yıl oldu. Hiç ummadığım kadar kilo verdim, zararlı birtakım alışkanlıklarımdan kurtuldum ve denemediğim şeyleri hayatıma kattım. (Örneğin boks sınıfına katıldım, gerçekten çok zor bir spormuş!) En çok sevindiğim şey ise sadece sevdiğim ve saygı duyduğum insanlarla vakit geçirmem oldu. Güzel bir yıl oldu bu anlayacağınız.

925faae16df04ac4d9041f964200fc15

Kitaplara gelirsek, Goodreads‘e göre an itibariyle okuduğum kitap sayısı 103. Hiç de fena bir yıl geçirmemişim. Asla hatırlamayacağım, kolay kolay unutamayacağım, çok sevdiğim ve nefret ettiğim kitaplar okudum bu sene. Geçmiş senelere göre çok daha az televizyon izledim. O yüzden Filmler kategorisi ne yazık ki eksik kaldı. Eh bu sene de böyle olsun bakalım.

Siz gelecek yıl için kitaplarınızı seçtiniz mi? Daha çok okumak istediğiniz bir tür var mı? 2019’da neler öğrenmek istiyorsunuz? Hayatınıza farklı bir şeyler katmak istiyor musunuz? Belki de biraz yavaşlamak? Yılın ilk gününden önce üzerine düşünmek keyifli olabilir sanki.

mutlu yıllar

Her sene olduğu gibi bu sene de Simon’s Cat videosu izlemeden olmaz. Hepinize mutlu yıllar!

Menüye dön