Mutlu Yıllar!

Hepimize mutlu yıllar! 2022 sağlıkla, huzurla ve mutlulukla geçsin! Bu yeni yılda umarım zorlukların üstesinden daha kolay gelebilir, stresli dönemleri daha çabuk atlatabilir ve her şeye rağmen gülümseyecek bir şeyler bulabiliriz. Aynı zamanda kendimize ve sevdiklerimize daha çok zaman ayırdığımız, bizi neyin mutlu ettiğinin daha çok farkına vardığımız bir yıl olur belki 2022. Neden olmasın?

mutlu yıllar

2021 her açıdan çok zor bir yıl oldu. Ne yazık ki problemsiz bir günümüzün geçtiğini hatırlamıyorum. Ancak yine de kitaplarla, kitap kulüpleriyle ve Okur Sohbetleri podcastiyle yine okumak etrafında dönen bir yıl yaratmayı başarmışım kendime. Bunaldıkça kitaplara ve okurlara sığındığım bir yıl olmuş 2021. Özellikle Okur Sohbetleri podcastini ortaya çıkardığım ve sayesinde tanıdığım onca şahane insan için çok mutluyum.

2022’de de yine tam gaz okumaya, kitaplar ve okurları buluşturmaya devam edeceğim elimden geldiğince. Hep söylüyorum; okunanlar paylaşıldıkça daha bir değerleniyor. Umarım siz de herkesle paylaşmak isteyeceğiniz çok iyi kitaplar keşfeder ve aynı zamanda yeni keşiflerle yeni yılınızı şenlendirebilirsiniz.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da bir Simon’s Cat videosu paylaşıyorum. Hepimize mutlu yıllar!

Menüye dön