Kitap Kurtlarına 5 TL’den 70 TL’ye Yılbaşı Hediyeleri

Yılbaşı yaklaşıyor, kime ne alacağınızı buldunuz mu? Kitap sever dostlarınız için yine şahane hediyeler araştırdım. Siz bu hediyelerin yanında zevkine göre bir kitap da hediye etmeyi unutmayın. Şimdiden keyifli alışverişler!

yılbaşı hediyesi

Bu kedili kitaplık hem çok sevimli hem de çok işe yarar, istenilen her yere asılabilir. Favori kitaplar için çok uygun olabilir diye düşünüyorum. Buradan satın alabilirsiniz.

yılbaşı hediyesi

Bu turuncu kitaplık da ikisi birlikte set halinde geliyor. Renkli mekanlar için şahane olabilir. Buradan satın alabilirsiniz.

yılbaşı hediyesi

Ben bu martılı kitap raflarına bayıldım. Hem fiyatı çok uygun hem de çok güzeller. Renk seçenekleri de mevcut. Buradan satın alabilirsiniz.

yılbaşı hediyesi

Fiyatı 5 TL olan bu kitap tutuculara ise bayılacaksınız. Birçok arkadaşınıza alıp, hepsini sevindirebilirsiniz. Renkleri de oldukça sevimli. Almak için buraya.

 yılbaşı hediyesi

iBook Cüzdanlı iphone kılıfı ise kullananların söylediğine göre çok şık hem de çok kullanışlıymış. Buradan inceleyebilirsiniz ancak stokta kalmamış. Turkcell’lerde de satıldığı söyleniyor.

yılbaşı hediyesi

Hobbit filmi gelmişken tüm Yüzüklerin Efenisi hayranları heyecan içinde ve aşkları yeniden canlanmış durumda. Tam da buna uygun bir hediye arıyorsanız bu kitap ayracı ve Gandalf’ın asası şekilndeki kalemi çok sevecekler. Almak için buraya.

yılbaşı hediyesiSon hediye önerim de kitap çerçevesi olacak. Buna şahsen bayıldım! Kitabı çerçevenin içine koyup, ister duvarda ister sehpada sanat eseri kıvamında sergilyebebilirsiniz. Blogumdan duyurayım almak isteyen olursa çok mutlu olurum. Almak için buraya.

Menüye dön