Moneyball, Brad Pitt’i Hiç Böyle Görmediniz!

Bu sefer değişik bir şeyler izleyelim, içinde sevdiğimiz adamlar olsun diyerek oturduk Moneyball‘un başına. Çok da iyi etmişiz, hoş bir seyirlikti. Aileyle de izlenebilecek, biraz uzun olsa da sıkmayacak bir film bu.

moneyball

Michael Lewis tarafından 2003 yılında “Moneyball: The Art of Winning an Unfair Game” adıyla yayınlanan kitaptan uyarlanan film, gerçek bir hikayeye dayanıyor. Beyzbol sevenlerin özellikle bayıla bayıla izleyeceği film, ilgilenmeyenlerde de merak uyandırıyor.

Brad Pitt artık oyunculuk yapmayacağını duyurduğundan beri tüm filmlerini tekrar gözden geçirme hevesindeyim. Moneyball’da gördüğüm Brad Pitt, bu zamana kadar gördüklerimden çok farklıydı. Keşke oyunculuğu bırakmasa dedirtiyor insana performansı. Zaten giderek Jeff Bridges’e benzeme yolunda hoş adımlarla ilerlerken özellikle bırakmasa çok daha iyi olurdu.

brad pitt and jonah hill

Filmde bayıla bayıla izlenecek diğer oyuncular da Jonah Hill ve elbette Philip Seymour Hoffman. Her iki oyuncuya da karakterleri o kadar iyi oturmuş ki sanki tüm hayatları boyunca beyzbol ile ilgililermiş hissini çok iyi veriyorlar. Anlayacağınız, Moneyball hoş bir akşamda sakin sakin izlenilesi harika bir film. İyi seyirler şimdiden!

Menüye dön