Lie to Me, love!

Bu aralar, sevgiliyle tek derdimiz Lie to Me adlı dizi oldu. İş güç hak getire, sabahlara kadar izliyoruz. Neyseki tüm bölümleri bitirdik de hayata geri dönebildik. Kitap okuyamamamın, sürekli İngiliz aksanı düşünmemin tek nedeni. Şiddetle ve arsızca, izleyin, izleyin, izleyin!

lietome

Neredeyse tüm oyuncular ayrı ayrı tapılası nitelikte. Özellikle başroldeki Tim Roth, Dr. Cal Lightman rolüyle, güzelim aksanı ve şahsına münhasır kişiliğiyle dillere destan. Diğer karakterler arasından sanırım en çok Loker rolündeki Brendan Hines takdire şayan. Aynı zamanda The Brendan Hines adlı grubun da solisti olması sebebiyle çoğu hatun kişiliğin göz bebeği olmuş durumda. Ben de eksik kalamam elbette…

lie to me

İzledikten sonra yalan dedektörü kıvamında gezip, İngiliz aksanı kastıracağınıza eminim. Hayatın gereklerinden uzaklaştırması sebebiyle, çok işiniz varsa şimdilik bulaşmayın derim. Kurban bayramında evde kalacaksanız, harika olabilir. Kitap okuyorsanız da bitirdikten sonra izleyin yoksa benim gibi kitabı bir köşeye atıp, unutursunuz… Sorry love! Its Lie to Me time!

Menüye dön